Blog

Utwory na ślub cywilny

Nagłośnienie i podkład muzyczny podczas ceremonii zaślubin odgrywają kluczową rolę w tworzeniu odpowiedniego klimatu. Muzyka potrafi wzbudzić emocje, wywołać uśmiech na twarzach gości a nawet łzy wzruszenia.

Read more

ZAIKS na WESELU? Kto płaci? Co to jest?

Regularnie otrzymujemy pytania „Kto powinien opłacić ZAIKS?”, „Czy DJ powinien opłacać ZAIKS?”. „Czy sala musi go opłacić?” Ze względu na dużą ilość pytań, chciałbym ponownie poruszyć temat ZAIKSU.

Read more

ATRAKCYJNE TERMINY W 2023 ROKU

Bywa, że wesele się nie odbywa. Pisaliśmy o tym na blogu. Jeśli z jakiegoś powodu wesele zostaje odwołane, jego organizacja zostaje „przerwana”. Co to oznacza? Iż termin który był wcześniej zajęty – staje się dostępny. To częsta okazja dla poszukiwaczy terminów na ostatni moment :)

Read more

A co jeśli do wesela „nie dojdzie”?

Rozstanie przez pryzmat organizacji ślubu, dziesiątek umów i niemałej ilości „załatwiania”. Ale przecież, nie opuszczę Cię aż do… ślubu? :) A może rezygnacja nie oznacza końca związku? Na naszych kanałach społecznościowych co jakiś czas możecie zobaczyć posty pt.

Read more

10 najpopularniejszych utworów na „pierwszy taniec” roku 2022

Lista najpopularniejszych utworów „na pierwszy taniec” sezonu weselnego 2022. Nieco ponad dwa lata temu stworzyliśmy już taką listę (2020), która spotkała się z Waszą aprobatą.

Read more

Pierwszy taki teleturniej!

Co roku do naszej „trasy koncertowej” dodajemy nowości. „Zakręć nie nakręć” opracowaliśmy już w maju 2021. Stworzony od początku do końca przez nas

Read more

Pierwsza taka scena!

Jak Wam się podoba nasz nowy neon „Let’s Dance”? Kompozycja oświetlenia daje nam niepodrabialną charakteryzację.

Read more

Sytuacja w 2021 roku na rynku weselnym w trakcie pandemii i solidna motywacja!

Pandemia i obostrzenia zmuszają mnie do refleksji nad aktualną – co by tu mówić niestabilną sytuacją na rynku. Pozwólcie, że w tym wpisie odniosę się tylko do aspektu rynku. Mam wrażenie, że to pierwszy moment, w którym mogę odnaleźć horyzont. Mija rok odkąd usłyszeliśmy o COVID 19. Rok zmagań weselnego DJ-a z obostrzeniami. Czy tylko weselnego DJ-a?

Read more

Utwory na podziękowania dla rodziców

Lista utworów dla rodziców. UWAGA! Twoje podziękowania mogą wyglądać inaczej. Nie chcesz kółeczka i tańca do utworu pt. „Cudownych rodziców mam”? Zanim wybierzesz formę podziękowań  – zapytaj nas o inne pomysły i inspiracje! 

Read more

Utwory na pierwszy taniec…

Dzisiaj będzie krótko, w przeciwieństwie do tego jak długi może być czas przygotowań przed tym momentem. Chwila która mrozi krew w żyłach. Chwila w której możesz poczuć wzrok babci, cioci, wujka i wszystkich znajomych na każdym centymetrze Twojego ciała. Tak, piszę teraz o pierwszym tańcu.

Read more