N35_5526-min

My o Sobie

Postaw na kwalifikacje!


Kamil Spodniewski – DJ, konferansjer, wodzirej i lektor o charakterystycznym głosie i wyjątkowym sposobie prowadzenia imprez. Doświadczenie zdobywał poprzez pracę w radiu i telewizji, od 12 lat obsługuje taneczne imprezy jako DJ/Wodzirej, jego pasją są Wesela. Portfolio buduje wraz z setkami Młodych Par które obdarzyły go zaufaniem. Autor wielu weselnych poradników.

Dominika Spodniewska – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu. Doświadczenie sceniczne budowała na deskach Opery Śląskiej. Kończąc edukację w 2015 roku zdobyła Dyplom Tancerza Zawodowego. Autorka choreografii, wedding planner, od 2016 animator zabaw dziecięcych.

Doceniony przez klientów

za bliski kontakt z bawiącymi się gośćmi i wyjątkowe dopasowanie muzyczne. Kierując się branżowym motto ,,zabawnie, jednak z klasą’’ Dominika i Kamil budują niepowtarzalny kontent. Ich styl jest niepodrabialny.

Każda impreza zaczyna się od muzyki

jednak nawet najlepsza muzyka nie wystarczy, by porwać gości na parkiet. Ważny jest pomysł, plan, charyzma, głos, muzyka, a co najważniejsze – sposób prowadzenia. „Dobre piosenki” nie wystarczą.

Wesela to nasza praca, jesteśmy specjalistami.

Doświadczenie w prowadzeniu imprez

Dyktujemy trendy, szkolimy i pomagamy we wszystkich aspektach organizacji ślubu i wesela. Nasze materiały znajdziesz np. na YouTube. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje swobodę w serwowaniu najlepszej muzyki dla tych starszych i młodszych, nasze kwalifikacje zapewnią przeprowadzanie ciekawych zabaw i animacji w formie znakomitego, spójnego SHOW! Bogaty asortyment jakościowych gadżetów i oryginalnych pomysłów sprawi, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa. Posiadamy wiele sposobów, jak bez przymusu zabrać gości na parkiet i zapewnić im dobrą zabawę – tak po prostu! Zaufało nam tysiące Młodych Par.

Skip Art - DJ i Wodzirej na wesele klasy PREMIUM