kamil-dominika

My o Sobie

Skip Art to dobrany duet w wykonaniu animatorki Dominiki Bednarczyk i Dj’a/Wodzireja Kamila Spodniewskiego

Imprezy i eventy prowadzi Kamil Spodniewski – DJ, konferansjer i wodzirej o charyzmatycznym głosie, który ma na swoim koncie prowadzenie setek imprez dla Klientów prywatnych i firm. Doświadczenie zdobywał poprzez pracę w radiu i telewizji, od 9 lat obsługuje taneczne imprezy jako DJ/Wodzirej, jego pasją są Wesela.

 

Doceniony przez klientów

za bliski kontakt z bawiącymi się gośćmi i wyjątkowe dopasowanie muzyczne, kierujący się branżowym motto ,,zabawnie, jednak z klasą’’ obsługuje taneczne parkiety wesel, studniówek oraz imprez okolicznościowych i firmowych.

Każda impreza zaczyna się od muzyki

jednak nawet najlepsza muzyka nie wystarczy, by porwać gości na parkiet. Potrzeba czegoś więcej: dobrego planu i wodzireja z pomysłem na zabawę i świetnym kontakcie z gośćmi.

Wesela to nasza praca, jesteśmy specjalistami.

Doświadczenie w prowadzeniu imprez

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje swobodę w serwowaniu najlepszej muzyki dla tych starszych i młodszych oraz przeprowadzanie nowoczesnych zabaw i animacji. Bogaty asortyment jakościowych gadżetów i oryginalnych pomysłów sprawi, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa. Posiadamy wiele sposobów, jak bez przymusu zabrać gości na parkiet i zapewnić im dobrą zabawę – tak po prostu! Zaufało nam setki klientów, poważne przedsiębiorstwa takie jak ,,Cukier Królewski”, ,,Inter Cars”, czy ,,Producent Słodyczy Mieszko”, współpracowaliśmy z celebrytami a nasze produkcje można regularnie usłyszeć w rozgłośniach radiowych, zapytaj o referencje, zaufało nam wielu!  Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, staramy się w pełni dopasować do stawianych nam wymagań, proponując swoje sprawdzone sposoby tak, by TEN dzień wyszedł dokładnie tak, jak oczekiwaliście, a nawet lepiej! Pamiętajcie, wesele to miejsce na sprawdzone hity i najlepsze zabawy, nie ma miejscu na eksperymenty…

Wyjątkowe oświetlenie!

Przykładamy wiele uwagi do profesjonalnego oświetlenia. Dlaczego? Chcemy aby zdjęcia wykonane na naszym tle, były barwne i kolorowe bez Photoshopa. Chcemy stworzyć taki klimat, aby goście już na początku imprezy nie krępowali się wejść na parkiet. Dysponujemy najlepszym na rynku i przede wszystkim niezawodnym sprzętem. Nie jest to chwyt reklamowy, zapytaj i porównaj, nasze oświetlenie jest wyjątkowe. Podczas naszych imprez nie tylko oświetlamy, ale również dekorujemy światłem. W swojej ofercie posiadamy bardzo bogate oświetlenie parkietu, jak i dodatkowo – ścian, tzw. oświetlenie dekoracyjne. Sterowanie komputerowe zapewnia spójność i znakomity efekt, który nie przeszkadza gościom a powoduje uśmiech na twarzy.

Skip Art - DJ i Wodzirej na wesele klasy PREMIUM