N35_5526-min

My o Sobie

Postaw na kwalifikacje!


Kamil Spodniewski – DJ, konferansjer i wodzirej o charakterystycznym głosie i wyjątkowym sposobie prowadzenia imprez. Doświadczenie zdobywał poprzez pracę w radiu i telewizji, od 9 lat obsługuje taneczne imprezy jako DJ/Wodzirej, jego pasją są Wesela. Portfolio buduje wraz z setkami Młodych Par które obdarzyły go zaufaniem.

Dominika Spodniewska – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu. Doświadczenie sceniczne budowała na deskach Opery Śląskiej. Kończąc edukację w 2015 roku zdobyła Dyplom Tancerza Zawodowego. Od 2016 Animator zabaw dziecięcych.

Doceniony przez klientów

za bliski kontakt z bawiącymi się gośćmi i wyjątkowe dopasowanie muzyczne, kierujący się branżowym motto ,,zabawnie, jednak z klasą’’ obsługuje taneczne parkiety wesel, studniówek oraz imprez okolicznościowych i firmowych.

Każda impreza zaczyna się od muzyki

jednak nawet najlepsza muzyka nie wystarczy, by porwać gości na parkiet. Potrzeba czegoś więcej: dobrego planu i wodzireja z pomysłem na zabawę i świetnym kontakcie z gośćmi. Mamy na to swój pomysł!

Wesela to nasza praca, jesteśmy specjalistami.

Doświadczenie w prowadzeniu imprez

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje swobodę w serwowaniu najlepszej muzyki dla tych starszych i młodszych, nasze kwalifikacje zapewnią przeprowadzanie ciekawych zabaw i animacji w formie znakomitego SHOW! Bogaty asortyment jakościowych gadżetów i oryginalnych pomysłów sprawi, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa. Posiadamy wiele sposobów, jak bez przymusu zabrać gości na parkiet i zapewnić im dobrą zabawę – tak po prostu! Zaufało nam setki Młodych Par oraz firmy jak np. ,,Cukier Królewski„, ,,Inter Cars„, ,,Producent Słodyczy Mieszko”.  Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, staramy się w pełni dopasować do stawianych nam wymagań, proponując swoje sprawdzone sposoby tak, by TEN dzień wyszedł lepiej niż oczekiwania! Bez kompromisów!

Skip Art - DJ i Wodzirej na wesele klasy PREMIUM