Blog

Sytuacja w 2021 roku na rynku weselnym w trakcie pandemii i solidna motywacja!

Pandemia i obostrzenia zmuszają mnie do refleksji nad aktualną – co by tu mówić niestabilną sytuacją na rynku. Pozwólcie, że w tym wpisie odniosę się tylko do aspektu rynku. Mam wrażenie, że to pierwszy moment, w którym mogę odnaleźć horyzont. Mija rok odkąd usłyszeliśmy o COVID 19. Rok zmagań weselnego DJ-a z obostrzeniami. Czy tylko weselnego DJ-a?

Zobacz więcej

Utwory na podziękowania dla rodziców

Lista utworów dla rodziców. UWAGA! Twoje podziękowania mogą wyglądać inaczej. Nie chcesz kółeczka i tańca do utworu pt. „Cudownych rodziców mam”? Zanim wybierzesz formę podziękowań  – zapytaj nas o inne pomysły i inspiracje! 

Zobacz więcej

Utwory na pierwszy taniec…

Dzisiaj będzie krótko, w przeciwieństwie do tego jak długi może być czas przygotowań przed tym momentem. Chwila która mrozi krew w żyłach. Chwila w której możesz poczuć wzrok babci, cioci, wujka i wszystkich znajomych na każdym centymetrze Twojego ciała. Tak, piszę teraz o pierwszym tańcu.

Zobacz więcej

Stworzyłem pierwszego Vloga!

Cześć!

Od pierwszego wpisu na tym blogu minęły 3 lata, i powiem Wam szczerze, w pisaniu nie jestem systematyczny :)

Zobacz więcej

Fotobudki, fotobudki!

Od kwietnia 2018 roku w naszej ofercie znajdują się fotobudki o doskonałej jakości, bez limitu wydruków wraz z opieką asystenta.

Zobacz więcej

Pobyt w SPA, czyli ekskluzywne nagrody w zabawach!

Czy zawsze nagrodą w zabawach musi być flaszka? Otóż nie! (tekst napisany w 2016 roku, założenia zabaw i nagród mogą być już nieaktualne)

Zobacz więcej

Ważne aby nie przedobrzyć… 2016 rok cz.1

Jak zaplanować znakomite Wesele, i przygotować samego siebie na to wielkie wydarzenie? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne! Jako DJ na wesele podchodzę do Waszych imprez nieco spokojniej, niż Wy sami :)

Zobacz więcej

Skip Art dla mnie? 2015 rok cz.2/2

Ważnym punktem każdego Wesela są zabawy. W naszym wykonaniu są one zabawne i w dobrym smaku.

Zobacz więcej

Skip Art dla mnie? 2015 rok cz.1/2

Nowoczesne wesele to zabawy i animacje które śmieszą, a nie ośmieszają. 

Zobacz więcej