Blog

Fotobudki, fotobudki!

W naszej ofercie znajdują się fotobudki o doskonałej jakości, bez limitu wydruków wraz z opieką asystenta.

Read more

Pobyt w SPA, czyli ekskluzywne nagrody w zabawach!

Wielu z Was to już gdzieś widziało, ale za każdym razem powoduje kupę śmiechu!
Czy zawsze nagrodą w zabawach musi być flaszka? Otóż nie!

Read more

Ważne aby nie przedobrzyć… cz.1

Jak zaplanować znakomite Wesele, i przygotować samego siebie na to wielkie wydarzenie? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne! Jako DJ na wesele podchodzę do Waszych imprez nieco spokojniej, niż Wy sami :) Wiem co będzie następować krok po kroku, znam muzykę i sposoby aby wyciągnąć gości na parkiet i zdaje sobie sprawę jak wielki jest Wasz strach. Z reguły nerwy odchodzą po kilku kawałkach na parkiecie, jednak jako Para Młoda, musicie zadbać o kilka detali.

Read more

Jak wybrać DJ’a na swoje Wesele? cz.2/2

Ważnym punktem każdego Wesela są zabawy. W naszym wykonaniu są one zabawne i w dobrym smaku. Na sam początek jako DJ proponujemy Wam wspólne animacje, by każdy czuł się swobodnie. Wszyscy znamy Macarenę, Gangam Style, YMCA, czy kaczuchy, czemu by wspólnie tego nie zatańczyć ? To znakomita propozycja na ,, ubarwienie’’ uroczystości weselnej ! W swojej ofercie posiadamy ponad 150 różnorodnych przebrań, strojów i kapeluszy w które ubieramy Waszych gości do ciekawych układów tanecznych – jednocześnie nasz album ze zdjęciami powiększa się o kolejną znakomitą atrakcję.

Read more

Jak wybrać DJ’a na swoje Wesele? cz.1/2

Nowoczesne wesele to zabawy i animacje które śmieszą, a nie ośmieszają. Czasy wodzirejów zabawiających ludzi poprzez chodzenie wokół krzesełek i przebijanie balonów miednicą dawno się skończyły, jednak do dziś można trafić na kogoś, kto nie do końca w dobrym guście poprowadzi Waszą wyjątkową uroczystość. Jak więc wybierać ?

Read more