Blog

Pierwszy taki teleturniej!

Co roku do naszej „trasy koncertowej” dodajemy nowości. „Zakręć nie nakręć” opracowaliśmy już w maju 2021. Stworzony od początku do końca przez nas

Zobacz więcej

Pierwsza taka scena!

Jak Wam się podoba nasz nowy neon „Let’s Dance”? Kompozycja oświetlenia daje nam niepodrabialną charakteryzację.

Zobacz więcej

Sytuacja w 2021 roku na rynku weselnym w trakcie pandemii i solidna motywacja!

Pandemia i obostrzenia zmuszają mnie do refleksji nad aktualną – co by tu mówić niestabilną sytuacją na rynku. Pozwólcie, że w tym wpisie odniosę się tylko do aspektu rynku. Mam wrażenie, że to pierwszy moment, w którym mogę odnaleźć horyzont. Mija rok odkąd usłyszeliśmy o COVID 19. Rok zmagań weselnego DJ-a z obostrzeniami. Czy tylko weselnego DJ-a?

Zobacz więcej

Utwory na podziękowania dla rodziców

Lista utworów dla rodziców. UWAGA! Twoje podziękowania mogą wyglądać inaczej. Nie chcesz kółeczka i tańca do utworu pt. „Cudownych rodziców mam”? Zanim wybierzesz formę podziękowań  – zapytaj nas o inne pomysły i inspiracje! 

Zobacz więcej

Utwory na pierwszy taniec…

Dzisiaj będzie krótko, w przeciwieństwie do tego jak długi może być czas przygotowań przed tym momentem. Chwila która mrozi krew w żyłach. Chwila w której możesz poczuć wzrok babci, cioci, wujka i wszystkich znajomych na każdym centymetrze Twojego ciała. Tak, piszę teraz o pierwszym tańcu.

Zobacz więcej

Stworzyłem pierwszego Vloga!

Cześć!

Od pierwszego wpisu na tym blogu minęły 3 lata, i powiem Wam szczerze, w pisaniu nie jestem systematyczny :)

Zobacz więcej

Fotobudki, fotobudki!

Od kwietnia 2018 roku w naszej ofercie znajdują się fotobudki o doskonałej jakości, bez limitu wydruków wraz z opieką asystenta.

Zobacz więcej

Pobyt w SPA, czyli ekskluzywne nagrody w zabawach!

Czy zawsze nagrodą w zabawach musi być flaszka? Otóż nie! (tekst napisany w 2016 roku, założenia zabaw i nagród mogą być już nieaktualne)

Zobacz więcej

Ważne aby nie przedobrzyć… 2016 rok cz.1

Jak zaplanować znakomite Wesele, i przygotować samego siebie na to wielkie wydarzenie? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne! Jako DJ na wesele podchodzę do Waszych imprez nieco spokojniej, niż Wy sami :)

Zobacz więcej

Skip Art dla mnie? 2015 rok cz.2/2

Ważnym punktem każdego Wesela są zabawy. W naszym wykonaniu są one zabawne i w dobrym smaku.

Zobacz więcej