DJ na Studniówkę

Studniówka: Gorąca zabawa do granic wytrzymałości

Studniówka to impreza, która na długo zapada w pamięć! Gorąca zabawa do granic wytrzymałości konstrukcji lokalu, taneczne rytmy, atrakcyjne animacje i chwila beztroski przed nadchodzącą maturą. Skip Art to najlepsza muzyka oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Gwarantujemy niepowtarzalny mix utworów – od tanecznych nowości w klubowym wykonaniu, po znane kawałki lat 70., 80., i 90. Gramy dla każdego, u nas nauczyciele z wielkim uśmiechem zajmują miejsce na parkiecie obok uczniów. Występujemy zawsze na wysokim poziomie i z dobrym smakiem, tworząc wydarzenia pełne zabaw, animacji, wspólnych tańców i najlepszej muzyki!

Jesteśmy nowocześni, gramy tak jak lubicie – bez nudy i kiczu.

 

Nagłośnienie, oświetlenie, scena.

Wszystkie nasze występy i animacje oprawiamy w bogaty zestaw oświetlenia scenicznego, ruchomych głów, wytwornic dymu, śniegu, potężnego nagłośnienia dopasowanego do wielkości sali, dzięki czemu Wasz lokal stanie się najlepszym miejscem do beztroskiej zabawy. Zadbamy o każdy aspekt techniczny, od próby „Poloneza” po Wasze występy. Dzięki technologii oświetlenia i nagłośnienia każde wykonane zdjęcie będzie przypominać wspomnienie z muzycznego festiwalu.

Dodatkowe pakiety

Muzyka i animacje to nie wszystko, co możemy Wam zaproponować. Posiadając w swoim portfolio setki udanych studniówek, mieliśmy doskonałą okazję by sprawdzić i wybrać osoby, z którymi warto pracować! Opcjonalnie do naszej usługi możemy zaproponować fotografa, filmowca i fotobudkę. W celu ograniczenia formalności proponujemy jedną umowę i fakturę na wszystkie usługi, z zachowaniem najlepszej ceny i jakości. Dyktując trendy w organizacji studniówek, każdemu naszemu klientowi dajemy gwarancje satysfakcji.

Organizacji wydarzeń podejmujemy się głównie na terenie województwa śląskiego i okolic.

Zobacz ofertę Skip Art – studniówkowa oferta.pdf