Jak zaplanować znakomite Wesele, i przygotować samego siebie na to wielkie wydarzenie? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne! Jako DJ na wesele podchodzę do Waszych imprez nieco spokojniej, niż Wy sami :)

Wiem co będzie następować krok po kroku, znam muzykę i sposoby aby wyciągnąć gości na parkiet i zdaje sobie sprawę jak wielki jest Wasz strach. Z reguły nerwy odchodzą po kilku kawałkach na parkiecie, jednak jako Para Młoda, musicie zadbać o kilka detali.

Podczas zabawy ważne abyście towarzyszyli gościom na parkiecie, szczególnie na początku imprezy. Plenerowe sesje zdjęciowe w ten sam dzień, oddalone o kilka kilometrów od miejsca zabawy to niezbyt dobry pomysł. Dobrze czuć obecność Pary Młodej – w końcu to Wasz dzień, bo inaczej to dla kogo będziemy wznosić toasty? :)

Gdy będziecie wybierać swojego DJ’a na wesele, ważne by nie była to osoba nachalna w prowadzeniu zabawy. Wodzirej/Dj musi porwać gości na parkiet, zachęcić do zabawy, jednak nie może tego robić wbrew woli biesiadników. Prowadzący musi uszanować to, że niektórzy przychodzą na Wesele i potrzebują trochę czasu aby wyjść na parkiet. Co prawda mamy swoje sposoby by większość osób od początku dobrze się bawiła na parkiecie, jednak nie stwarzamy przymusu! Nie chcemy aby ktokolwiek z gości mógł źle wspominać Waszą imprezę.

Pokaz sztucznych ogni, fakirzy, lampiony szczęścia, fotobudki oraz sto zaplanowanych zabaw i jednodniowe wesele – czy aby na pewno? Ważne aby nie przesadzić. Atrakcje na weselu to znakomite urozmaicenie, jednak łatwo zaplanować ich nieco za dużo. Wszystkie wyżej wymienione pomysły są dobre, jednak postarajmy się skupić na tych dla nas NAJLEPSZYCH. Dobrze ustalić te kwestie z Dj’em… Z pewnością doradzi :) Zróbcie wspólny scenariusz, i dopasujcie odpowiednio do wesela. Zostawmy czas na zabawę, jedzenie, rozmowę i toasty a będzie gorąco na parkiecie i ciekawie przy stole.
Dj na wesele Śląsk, blog. C.D.N.Zrzut ekranu 2015-09-03 o 22.35.49