Nowoczesne wesele to zabawy i animacje które śmieszą, a nie ośmieszają. 

Czasy wodzirejów zabawiających ludzi poprzez chodzenie wokół krzesełek i przebijanie balonów miednicą dawno się skończyły, jednak do dziś można trafić na kogoś, kto nie do końca w dobrym guście poprowadzi Waszą wyjątkową uroczystość. Jak więc wybierać ?

Zacznijmy od końca… TECHNIKA SCENICZNA

Skip Art i DJ na wesele Kamil Spodniewski to przede wszystkim wysoka jakość, którą przyszła Para Młoda doceni na wielu płaszczyznach. Zapewniając profesjonalne oświetlenie, ciężki dym podczas pierwszego tańca, bańki mydlane i inne efekty wizualne zapewniamy nie tylko niesamowity klimat chwili, ale i to, że wykonane zostaną niezapomniane zdjęcia.

REPERTUAR

Czy mamy ,,gotowce’’ i ustawione playlisty? Absolutnie nie! Doświadczenie i bogaty repertuar jako DJa wodzireja pozwala nam dopasować się do gustu Państwa gości w danej chwili. Czy jest to rock’n’roll, czy disco, stare polskie kawałki lub energiczny mix nowości, zagramy utwory które najlepiej sprawdzą się na parkiecie – i tak do końca imprezy! Znakomita muzyka dopasowana do każdej grupy wiekowej gwarantuje obecność na parkiecie tych młodszych i starszych.