Ważnym punktem każdego Wesela są zabawy. W naszym wykonaniu są one zabawne i w dobrym smaku.

Na sam początek jako DJ proponujemy Wam wspólne animacje taneczne, by każdy czuł się swobodnie. To znakomita propozycja na ,,pokolorowanie’’ uroczystości weselnej! W swojej ofercie posiadamy ponad 150 różnorodnych przebrań, strojów i kapeluszy w które przebieramy gości do ciekawych układów tanecznych – jednocześnie nasz album ze zdjęciami powiększa się o kolejną znakomitą atrakcję.

UWAGA NA WĄTEK > TEKST NAPISAŁEM W 2015 ROKU, TRENDY SIĘ ZMIENIAJĄ, BYĆ MOŻE NIE JEST TO TAK BARDZO AKTUALNE :) Jako agencja artystyczna dostarczamy wiele różnych gadżetów takich jak narty, wielkie spodnie, rękawice bokserskie i inne niebanalne gadżety do zbaw weselnych. W swojej ofercie posiadamy własnego minionka który zabawia najmłodszych (i nie tylko!), przez co rodzice spokojnie mogą się bawić bez zmartwień o swoje pociechy.

Tradycyjnie lub nowocześnie, w naszym konspekcie zabaw każdy znajdzie coś dla siebie. Wychodzimy z założenia że najważniejsze, by wodzirej zabawiał ludzi jednocześnie ich słuchając. Gramy dla Państwa gości spędzając wiele czasu na parkiecie, wspólnie animując i poruszając gości. Zapraszamy na wycieczkę dookoła świata zaczynając od góralskiego show, greckiej zorby, hiszpańskiego kankana i amerykańskiej samby! Doświadczenie daje nam komfort serwowania najlepszych utworów, sprawdzonych zabaw w oprawie najwyższej jakości oświetlenia i dźwięku. Wasze Wesele będzie jak z bajki, a my spełnimy wszystkie życzenia Pary Młodej…

Zachęcam takżę do zapoznania się z moją ofertą jako konferansjer na imprezy firmowe.

Najczęściej gram w miastach Katowice i Kraków jako wodzirej.