Ważnym punktem każdego Wesela są zabawy. W naszym wykonaniu są one zabawne i w dobrym smaku. Na sam początek jako DJ proponujemy Wam wspólne animacje, by każdy czuł się swobodnie. Wszyscy znamy Macarenę, Gangam Style, YMCA, czy kaczuchy, czemu by wspólnie tego nie zatańczyć ? To znakomita propozycja na ,, ubarwienie’’ uroczystości weselnej ! W swojej ofercie posiadamy ponad 150 różnorodnych przebrań, strojów i kapeluszy w które ubieramy Waszych gości do ciekawych układów tanecznych – jednocześnie nasz album ze zdjęciami powiększa się o kolejną znakomitą atrakcję.

Jako agencja artystyczna dostarczamy wiele różnych gadżetów takich jak narty, wielkie spodnie, rękawice bokserskie i inne niebanalne gadżety do zbaw weselnych. W swojej ofercie posiadamy własnego klauna który zabawia najmłodszych ( i nie tylko ! ), przez co rodzice spokojnie mogą się bawić bez zmartwień o swoje pociechy. Najczęściej gram w miastach Katowice i Kraków jako wodzirej.

Tradycyjnie lub nowocześnie, w naszym konspekcie zabaw każdy znajdzie coś dla siebie. Wychodzimy z założenia że najważniejsze, by wodzirej zabawiał ludzi jednocześnie ich słuchając. Gramy dla Państwa gości spędzając wiele czasu na parkiecie, wspólnie animując i poruszając gości. Zapraszamy na wycieczkę dookoła świata zaczynając od góralskiego show, greckiej zorby, hiszpańskiego kankana i amerykańskiej samby ! Doświadczenie daje nam komfort serwowania najlepszych utworów, sprawdzonych zabaw w oprawie najwyższej jakości oświetlenia i dźwięku. Wasze Wesele będzie jak z bajki, a my spełnimy wszystkie życzenia Pary Młodej… Może taniec w chmurach ? Czemu nie ! :)

Zachęcam takżę do zapoznania się z moją ofertą jako konferansjer na imprezy firmowe.